Current Weather Saint-Pierre
Current weather for the city of Saint-Pierre. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Avalanche Warning
Valid to 1. 4. (00:00)
7°C
feels like 3°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 22 mph |
| pressure | 1027 hPa |
| humidity | 83 % |
| cloud cover | 58 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 11°C |
