- Weather
- France
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Saint-Paul-en-Jarez
Current Weather Saint-Paul-en-Jarez
Current weather for the city of Saint-Paul-en-Jarez. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid from 1. 5. (00:00) to 2. 5. (00:00)
24°C
feels like 25°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 43 % |
| cloud cover | 86 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 12°C |
