- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Saint-Maxire
Current Weather Saint-Maxire
Current weather for the city of Saint-Maxire. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 13°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1025 hPa |
| humidity | 73 % |
| cloud cover | 79 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 10°C |
