- Weather
- France
- Pays de la Loire Region
- Saint-Mathurin-sur-Loire
Current Weather Saint-Mathurin-sur-Loire
Current weather for the city of Saint-Mathurin-sur-Loire. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 1. 5. (00:00)
15°C
feels like 13°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 55 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 12°C |
