- Weather
- France
- Provence-Alpes-Côte d'Azur Region
- Saint-Martin-de-Queyrières
Current Weather Saint-Martin-de-Queyrières
Current weather for the city of Saint-Martin-de-Queyrières. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid from 30. 4. (06:00) to 1. 5. (00:00)
9°C
feels like 7°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 84 % |
| cloud cover | 76 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 6°C |
