Current Weather Saint-Lyé
Current weather for the city of Saint-Lyé. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 10°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1023 hPa |
| humidity | 66 % |
| cloud cover | 96 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 9°C |
