- Weather
- France
- Pays de la Loire Region
- Saint-Léger-les-Vignes
Current Weather Saint-Léger-les-Vignes
Current weather for the city of Saint-Léger-les-Vignes. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 15°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 76 % |
| cloud cover | 89 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 12°C |
