- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Saint-Léger-de-Vignague
Current Weather Saint-Léger-de-Vignague
Current weather for the city of Saint-Léger-de-Vignague. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 8°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 93 % |
| cloud cover | 87 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 16. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 16°C |
