- Weather
- France
- Hauts-de-France
- Saint-Laurent-Blangy
Current Weather Saint-Laurent-Blangy
Current weather for the city of Saint-Laurent-Blangy. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 19. 5. (00:00)
14°C
feels like 12°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 70 % |
| cloud cover | 88 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 18. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 13°C |
