- Weather
- France
- Hauts-de-France
- Saint-Laurent-Blangy
Current Weather Saint-Laurent-Blangy
Current weather for the city of Saint-Laurent-Blangy. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 10°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 37 % |
| cloud cover | 46 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 12°C |
