- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Saint-Julien-de-Bourdeilles
Current Weather Saint-Julien-de-Bourdeilles
Current weather for the city of Saint-Julien-de-Bourdeilles. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 18. 5. (00:00)
15°C
feels like 14°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 64 % |
| cloud cover | 66 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 17. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 16°C |
