- Weather
- Switzerland
- Canton of Bern
- Saint-Imier
Current Weather Saint-Imier
Current weather for the city of Saint-Imier. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
4°C
feels like 3°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 66 % |
| cloud cover | 36 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 10°C |
