- Weather
- France
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Saint-Haon-le-Châtel
Current Weather Saint-Haon-le-Châtel
Current weather for the city of Saint-Haon-le-Châtel. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 2. 5. (00:00)
20°C
feels like 20°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 47 % |
| cloud cover | 52 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 13°C |
