- Weather
- France
- Île-de-France Region
- Saint-Germain-lès-Corbeil
Current Weather Saint-Germain-lès-Corbeil
Current weather for the city of Saint-Germain-lès-Corbeil. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
4°C
feels like 5°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 85 % |
| cloud cover | 51 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 10°C |
