- Weather
- France
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Saint-Germain-des-Fossés
Current Weather Saint-Germain-des-Fossés
Current weather for the city of Saint-Germain-des-Fossés. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 2. 5. (00:00)
18°C
feels like 18°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 67 % |
| cloud cover | 96 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 13°C |
