- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Saint-Genest-sur-Roselle
Current Weather Saint-Genest-sur-Roselle
Current weather for the city of Saint-Genest-sur-Roselle. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
8°C
feels like 7°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 90 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 18. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 13°C |
