Current Weather Saint-Gély-du-Fesc
Current weather for the city of Saint-Gély-du-Fesc. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 19°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 79 % |
| cloud cover | 1 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 25. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 14°C |
