- Weather
- France
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Saint-Galmier
Current Weather Saint-Galmier
Current weather for the city of Saint-Galmier. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid from 28. 4. (00:00) to 29. 4. (00:00)
5°C
feels like 3°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 90 % |
| cloud cover | 29 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 11°C |
