- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Saint-Fraigne
Current Weather Saint-Fraigne
Current weather for the city of Saint-Fraigne. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 12°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 93 % |
| cloud cover | 65 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 11. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 15°C |
