- Weather
- Republic of Haiti
- Sud
- Saint-Félix
Current Weather Saint-Félix
Current weather for the city of Saint-Félix. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
23°C
feels like 24°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 87 % |
| cloud cover | 69 % |
| dew point | 20°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 21°C |
| Average: | 25°C |
