- Weather
- France
- Pays de la Loire Region
- Sainte-Pazanne
Current Weather Sainte-Pazanne
Current weather for the city of Sainte-Pazanne. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 4. 5. (00:00)
18°C
feels like 17°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 78 % |
| cloud cover | 78 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 13°C |
