- Weather
- France
- Provence-Alpes-Côte d'Azur Region
- Sainte-Maxime
Current Weather Sainte-Maxime
Current weather for the city of Sainte-Maxime. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid to 1. 4. (00:00)
11°C
feels like 9°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 60 % |
| cloud cover | 12 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 13°C |
