- Weather
- France
- Provence-Alpes-Côte d'Azur Region
- Sainte-Maxime
Current Weather Sainte-Maxime
Current weather for the city of Sainte-Maxime. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 19. 5. (00:00)
20°C
feels like 21°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 59 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 18. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 12°C |
| Average: | 18°C |
