Current Weather Sainte-Julie
Current weather for the city of Sainte-Julie. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 8°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 84 % |
| cloud cover | 66 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -8°C |
| Average: | 4°C |
