Current Weather Saint-Ébremond-de-Bonfossé
Current weather for the city of Saint-Ébremond-de-Bonfossé. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 20°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 80 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 22. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 13°C |
