- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Saint-Dos
Current Weather Saint-Dos
Current weather for the city of Saint-Dos. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
High Temperature
Valid to 29. 5. (00:00)
17°C
feels like 18°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 2 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 87 % |
| cloud cover | 6 % |
| dew point | 17°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 18°C |
