Current Weather Saint-Cernin
Current weather for the city of Saint-Cernin. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
High Temperature
Valid from 26. 5. (06:00) to 27. 5. (00:00)
14°C
feels like 14°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1026 hPa |
| humidity | 66 % |
| cloud cover | 55 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 16°C |
