- Weather
- France
- Brittany Region
- Saint-Brieuc
Current Weather Saint-Brieuc
Current weather for the city of Saint-Brieuc. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 7°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 88 % |
| cloud cover | 95 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 9°C |
