- Weather
- France
- Brittany Region
- Saint-Brice-en-Coglès
Current Weather Saint-Brice-en-Coglès
Current weather for the city of Saint-Brice-en-Coglès. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 3. 5. (00:00)
12°C
feels like 11°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 97 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 12°C |
