- Weather
- Switzerland
- Canton of Neuchâtel
- Saint-Blaise
Current Weather Saint-Blaise
Current weather for the city of Saint-Blaise. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
5°C
feels like 1°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 57 % |
| cloud cover | 29 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 8°C |
