- Weather
- France
- Pays de la Loire Region
- Saint-Baudelle
Current Weather Saint-Baudelle
Current weather for the city of Saint-Baudelle. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 10°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 25 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 58 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 8°C |
