- Weather
- France
- Brittany Region
- Saint-Barnabé
Current Weather Saint-Barnabé
Current weather for the city of Saint-Barnabé. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 10°C
| wind | 17 mph |
|---|---|
| wind gusts | 33 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 70 % |
| cloud cover | 73 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 8°C |
