Current Weather Saint-Amable
Current weather for the city of Saint-Amable. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Frost
Valid to 1. 5. (08:00)
4°C
feels like 1°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 76 % |
| cloud cover | 21 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 12°C |
