- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Saint-Agnant-de-Versillat
Current Weather Saint-Agnant-de-Versillat
Current weather for the city of Saint-Agnant-de-Versillat. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 12°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 95 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 19. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 14°C |
