- Weather
- France
- Hauts-de-France
- Sainghin-en-Weppes
Current Weather Sainghin-en-Weppes
Current weather for the city of Sainghin-en-Weppes. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 8°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 92 % |
| cloud cover | 65 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 8°C |
