- Weather
- Republic of Korea
- Gyeongsangnam-do
- Saenŭng
Current Weather Saenŭng
Current weather for the city of Saenŭng. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 9°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 23 mph |
| pressure | 1004 hPa |
| humidity | 95 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 11°C |
