- Weather
- North Korea
- Hwanghae-namdo
- Saemul-li
Current Weather Saemul-li
Current weather for the city of Saemul-li. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 12°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 53 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 16°C |
