- Weather
- Republic of Korea
- Gangwon-do
- Sae-mal
Current Weather Sae-mal
Current weather for the city of Sae-mal. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
6°C
feels like 6°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 75 % |
| cloud cover | 39 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 10°C |
