Current Weather Ryōtsu-minato
Current weather for the city of Ryōtsu-minato. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 13°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 92 % |
| cloud cover | 68 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 14°C |
