- Weather
- Republic of Albania
- Fier
- Rreth-Libofshë
Current Weather Rreth-Libofshë
Current weather for the city of Rreth-Libofshë. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 17°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 27 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 11°C |
| Average: | 18°C |
