- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Roumazières-Loubert
Current Weather Roumazières-Loubert
Current weather for the city of Roumazières-Loubert. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 12°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 57 % |
| cloud cover | 64 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 9°C |
