- Weather
- Russia
- Leningradskaya Oblast'
- Romanovka
Current Weather Romanovka
Current weather for the city of Romanovka. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 20°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 42 % |
| cloud cover | 97 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 18. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 11°C |
