- Weather
- Italy
- Trentino-Alto Adige
- Romallo
Current Weather Romallo
Current weather for the city of Romallo. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 10°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 39 % |
| cloud cover | 1 % |
| dew point | -8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -8°C |
| Average: | 8°C |
