- Weather
- Spain
- Castille and León
- Río-Quintanilla
Current Weather Río-Quintanilla
Current weather for the city of Río-Quintanilla. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 15°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 26 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 57 % |
| cloud cover | 51 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 19. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 13°C |
