Current Weather Rilly-la-Montagne
Current weather for the city of Rilly-la-Montagne. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 3. 5. (00:00)
21°C
feels like 22°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 72 % |
| cloud cover | 84 % |
| dew point | 15°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 12°C |
