- Weather
- United States of America
- California
- Richvale
Current Weather Richvale
Current weather for the city of Richvale. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 13°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 70 % |
| cloud cover | 5 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 19°C |
