- Weather
- United States of America
- New York
- Remsenburg-Speonk
Current Weather Remsenburg-Speonk
Current weather for the city of Remsenburg-Speonk. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 7°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 88 % |
| cloud cover | 85 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 11°C |
