- Weather
- United States of America
- Alabama
- Redstone Arsenal
Current Weather Redstone Arsenal
Current weather for the city of Redstone Arsenal. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 18°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 89 % |
| cloud cover | 75 % |
| dew point | 16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 15°C |
