Current Weather Raon-aux-Bois
Current weather for the city of Raon-aux-Bois. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
3°C
feels like 1°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 23 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 85 % |
| cloud cover | 95 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 8°C |
