- Weather
- Ukraine
- Mykolayiv Oblast
- Radisnyy Sad
Current Weather Radisnyy Sad
Current weather for the city of Radisnyy Sad. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 12°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1002 hPa |
| humidity | 0 % |
| cloud cover | 97 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -6°C |
| Average: | 7°C |
